Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC WHITE (N406T2-16D6X-178055W)
Фото 3 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC WHITE |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 16GB TWIN X2 OC WHITE
Усі ціни 30 →Inno3D GeForce RTX 4060 Ti TWIN X2 OC WHITE 16384MB (N406T2-16D6X-178055W) | 23 205 грн. |
Inno3D GeForce RTX4060 Ti TWIN X2 OC WHITE N406T2-16D6X-178055W | 23 619 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce Rtx 4060 Ti 16GB Twin X2 Oc White (N406T2-16D6X- | 22 831 грн. |
Видеокарта INNO3D GeForce Rtx 4060 Ti 16GB Twin X2 Oc White (N406T2-16D6X- | 22 614 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce Rtx 4060 Ti 16GB Twin X2 OC White (N406T2-16D6X- | 22 958 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →