Відеокарта INNO3D GeForce GTX 1650 TWIN X2 OC V3 (N16502-04D6X-171330N)
Фото 3 |
INNO3D GeForce GTX 1650 TWIN X2 OC V3 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce GTX 1650 TWIN X2 OC V3
Усі ціни 17 →Відеокарта INNO3D GeForce GTX 1650 4GB GDDR6 Twin X2 OC (N16502-04D6X-1713 | 6 695 грн. |
Відеокарта GF GTX 1650 4GB GDDR6 Twin X2 OC V3 Inno3D (N16502-04D6X-171330 | 7 000 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce Gtx 1650 Twin X2 OC V3 (N16502-04D6X-171330N) | 6 948 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce Gtx 1650 4GB Twin X2 Oc (N16502-04D6X-171330N) | 6 904 грн. |
Видеокарта INNO3D GeForce Gtx 1650 4GB Twin X2 Oc (N16502-04D6X-171330N) | 6 839 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →