Кухонна мийка Lidz D510/200 LIDZBLA03D51020045298 510x510
Фото 4 |
Lidz D510/200 LIDZBLA03D51020045298 |
|
Мийка в комплекті із змішувачем та сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz D510/200 LIDZBLA03D51020045298 510x510
Усі ціни 10 →Lidz Lidz D510/200 BLA-03 (LIDZBLA03D510200) + Lidz Aria 015F (k35) BLA | 4 092 грн. |
Набір Кухонна мийка Lidz 510х200 та змішувач Lidz Aria чорний (LIDZBLA03D5 | 4 092 грн. |
Набір для кухні Lidz 2 в 1 (BLA-03) + Lidz Aria 45298 SD00051422 | 4 092 грн. |
Набор: Кухонная мойка Lidz D510/200 BLA-03 (LIDZBLA03D510200) + Lidz Aria | 4 092 грн. |
Набір: Кухонна мийка Lidz D510/200 BLA-03 (LIDZBLA03D510200) + Lidz Aria З | 4 041 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →