Циркулярна пила Metabo KS 18 LTX 57 601857960
Відео 2Фото 5 | 15 910 грн. Купити! Акумуляторна дискова пила Metabo KS 18 LTX 57 601857960Tools.net.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo KS 18 LTX 57 601857960 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 601857890 — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
- Артикул 601857840 — поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, кейс в комплекті
- Артикул 601857700 — в комплекті 2 акумулятора (5.2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 601857810 — в комплекті 2 акумулятора (8 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 601857830 — в комплекті 2 акумулятора (7 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 601857960 — в комплекті 3 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Metabo KS 18 LTX 57 601857960
Ціни на Metabo KS 18 LTX 57 601857960 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 18 LTX 57 601857890 | від 7 699 грн. | 26 пропозицій | ||
Metabo KS 18 LTX 57 601857700 | від 20 367 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo KS 18 LTX 57 601857830 | від 17 456 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KS 18 LTX 57 601857810 | від 20 390 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo KS 18 LTX 57 601857960 | від 15 910 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KS 18 LTX 57 601857840 | від 8 567 грн. | 8 пропозицій |