Болгарка Metabo W 1100-125 Set 603614510
Metabo W 1100-125 Set 603614510 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 1100-125 Set 603614510
Болгарка Metabo W 1100-125 Set 603614510 | 4 169 грн. |
Болгарка Metabo W 1100-125 SET (603614510) 603614510 | 4 387 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 1100-125 SET 603614510 | 4 169 грн. |
Модификації Metabo W 1100-125 Set 603614510
Ціни на Metabo W 1100-125 Set 603614510 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 1100-125 603614010 | від 2 580 грн. | 13 пропозицій | ||
Metabo W 1100-125 603614000 | від 2 774 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo W 1100-125 Set 603614510 | від 4 169 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →