Болгарка Metabo W 2000-230 606430010
Metabo W 2000-230 606430010 2000 Вт2200 Вт |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 2000-230 606430010
Болгарка Metabo W 2000-230 (606430010) | 5 865 грн. |
Болгарка Metabo W 2000-230 606430010 | 5 866 грн. |
Болгарка Metabo W 2000-230 мережева, 2 кВт, 230 мм (606430010) 606430010 | 6 174 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 2000-230 606430010 | 5 866 грн. |
Модификації Metabo W 2000-230 606430010
Ціни на Metabo W 2000-230 606430010 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 2000-230 606430010 | від 5 865 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo W 2200-230 606435010 | від 4 084 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →