Болгарка Metabo W 24-180 MVT 606466000
Metabo W 24-180 MVT 606466000 без плавний пуск плавний пуск |
|
У моделі W 24-180 MVT немає плавного пуску, а в моделі WE 24-180 MVT є плавний пуск і електронний захист двигуна
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo W 24-180 MVT 606466000
Болгарка Metabo W 24-180 MVT (606466000) | 8 656 грн. |
Болгарка Metabo W 24-180 MVT 606466000 | 8 656 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo W 24-180 MVT 606466000 | 8 656 грн. |
Модификації Metabo W 24-180 MVT 606466000
Ціни на Metabo W 24-180 MVT 606466000 |
---|---|---|---|---|
Metabo W 24-180 MVT 606466000 | від 8 656 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo WE 24-180 MVT 606468000 | від 9 625 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →