Болгарка Metabo WEF 9-125 Quick 613060000
Metabo WEF 9-125 Quick 613060000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WEF 9-125 Quick 613060000
Усі ціни 10 →Кутова шліфувальна машина Metabo WEF 9-125 (613060000) | 8 679 грн. |
Болгарка Metabo WEF 9-125 613060000 | 8 680 грн. |
Кутова шліфмашина з плоским корпусом Metabo WEF 9-125 QUICK (613060000) 61 | 9 136 грн. |
Кутова шліфмашина Metabo WEF 9-125 613060000 | 8 680 грн. |
Угловая шлифмашина Metabo WEF 9-125 Quick (613060000) | 8 680 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →