Болгарка Metabo WPB 36-18 LTX BL 24-230 Quick 613103840
Фото 3 |
Metabo WPB 36-18 LTX BL 24-230 Quick 613103840 акк. 4 шт 8 Агод акк. відсутній |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WPB 36-18 LTX BL 24-230 Quick 613103840
Акумуляторна болгарка Metabo WPB 36-18 LTX BL 24-230 Quick у кейсі без акб | 15 499 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo WPB 36-18 LTX BL 24-230 QUIC | 15 499 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Metabo WPB 36-18 LTX BL 24-230 Quic | 15 499 грн. |
Угловая шлифмашина аккумуляторная Metabo WPB 36-18 LTX BL 24-230 Quick (61 | 15 499 грн. |
Болгарка (угловая шлифовальная) Metabo Wpb 36-18 Ltx Bl 24-230 Quick (6131 | 15 500 грн. |
Модификації Metabo WPB 36-18 LTX BL 24-230 Quick 613103840
Ціни на Metabo WPB 36-18 LTX BL 24-230 Quick 613103840 |
---|---|---|---|---|
Metabo WPB 36-18 LTX BL 24-230 Quick 613103810 | від 47 416 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo WPB 36-18 LTX BL 24-230 Quick 613103840 | від 15 499 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →