Кондиціонер Midea MHG-24HRN1 70 м²
Midea MHG-24HRN1 70 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:2490/2280 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MHG-24HRN1
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea MHG-24HRN1
Ціни на Midea MHG-24HRN1 |
---|---|---|---|---|
Midea MHG-24HRN1 70 м² | від 26 980 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MHG-36HRN1 106 м² | від 40 090 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MHG-48HRN1 141 м² | від 48 290 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MHG-60HRN1 161 м² | від 52 990 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →