Кондиціонер Midea MTI-24FN1DO 70 м²
від 44 550 грн. Купити! Кондиционер MIDEA MTI-24FN1DO канальныйAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 60 міс. Поскаржитись |
Midea MTI-24FN1DO 70 м²
Тип:спліт, канальний
Рекомендована площа:70 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:2280/1900 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MTI-24FN1DO
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Midea MTI-24FN1DO
Ціни на Midea MTI-24FN1DO |
---|---|---|---|---|
Midea MTI-24FN1DO 70 м² | від 44 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTI-36FN1DO 105 м² | від 62 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTI-48FN1DO 140 м² | від 74 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Midea MTI-55FN1DO 158 м² | від 127 835 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →