Змішувач KRONER Zenda-W010 CV022958
Фото 7 |
KRONER Zenda-W010 CV022958 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Zenda-W010 CV022958
Усі ціни 22 →Kroner Kroner KRM Zenda - W010 | 1 218 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KRONER Zenda білий силумін CV022958 | 1 218 грн. |
Смеситель для раковины Kroner KRM Zenda-W010 197260 | 1 218 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRM Zenda-W010 білий (CV022958) CV022958 | 1 218 грн. |
Змішувач Kroner Zenda-W010 | 1 333 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →