Литий диск Replica B5484 9,5x19/5x112 ET39 DIA66,6
від 6 386 до 7 826 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації Replica B5484 9
Характеристики
Replica B5484 9,5x19/5x112 ET39 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica B5484 9,5x19/5x112 ET39 DIA66,6
Сортувати
Replica B5484 9.5x19 5x112 ET39 DIA66.6 SB | 7 661 грн. |
Replica BMW B5484 (R19 W9.5 PCD5x112 ET39 DIA66.6) Satin Black | 7 826 грн. |
Диски Replica BMW (B5484) 9,5x19 5x112 ET39 DIA66,6 (satin black) | 6 386 грн. |
Replica BMW (B5484) satin black (R19 W9.5 PCD5x112 ET39 DIA66.6) | 6 386 грн. |
Replica Replica B5484 9.5x19 5x112 ET39 DIA66.6 SB | 7 776 грн. |
Replica B5484 (R19 W9,5 PCD5x112 ET39 DIA66,6) 1947633 | 7 566 грн. |
Закрити
Схожі