Литий диск Replica FR947 8,5x19/5x130 ET50 DIA71,6
від 7 590 до 8 195 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Replica FR947 1
Характеристики
Replica FR947 8,5x19/5x130 ET50 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica FR947 8,5x19/5x130 ET50 DIA71,6
Replica PORSCHE FR947 8,5x19/5x130 D71,6 ET50 BLACK | 7 590 грн. |
Replica FR-947 (R19 W8.5 PCD5x130 ET50 DIA71.6) черный | 8 195 грн. |
Диск Replica FR947 BLACK R19 W8,5 PCDPCD5x130 ET50 DIA71,6 | 7 922 грн. |
Закрити
Схожі