Каструля RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-22
Фото 9 |
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-22 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-22
Ціни на RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-22 |
---|---|---|---|---|
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-18 | від 890 грн. | 19 пропозицій | ||
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-20 | від 1 269 грн. | 3 пропозиції | ||
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-22 | від 2 629 грн. | 2 пропозиції | ||
RiNGEL IQ Be Trendy RG-2040-24 | від 1 488 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →