Каструля RiNGEL Zira RG-21006-24h
Фото 5 |
RiNGEL Zira RG-21006-24h 3.5 л6.3 л |
|
Внутрішнє тришарове антипригарне покриття.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Zira RG-21006-24h
Усі ціни 13 →Каструля Ringel Zira з кришкою 24см/6.3л (RG-21006-24h) | 1 469 грн. |
Кастрюля Ringel Zira с крышкой 24см/6.3л (RG-21006-24h) | 1 469 грн. |
Кастрюля RINGEL Zira с крышкой высокая 24 см (6.3л) (RG-21006-24h) RG-2100 | 1 389 грн. |
Каструля Ringel Zira з кришкою висока 6.3 л (RG-21006-24h) RG-21006-24h | 1 461 грн. |
RINGEL Zira (RG-21006-24h) | 1 390 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації RiNGEL Zira RG-21006-24h
Ціни на RiNGEL Zira RG-21006-24h |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Zira RG-21006-20h | від 922 грн. | 13 пропозицій | ||
RiNGEL Zira RG-21006-24h | від 952 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →