Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.4233.25
Victorinox Fibrox 5.4233.25 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.4233.25
Усі ціни 10 →Кухонный нож Victorinox Fibrox Larding 25 см 5.4233.25 | 2 271 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Larding 25см з черн. ручкою (5.4233.25) | 2 158 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Larding 25см с черн. ручкой (5.4233.25) | 2 158 грн. |
Нож кухонный Victorinox Fibrox Larding черный 5.4233.25 | 2 271 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Larding 5.4233.25 | 1 862 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →