Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.2033.22
Victorinox Fibrox 5.2033.22 |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.2033.22
Усі ціни 11 →Кухонный разделочный нож Victorinox Fibrox Carving серрейтор 22см 5.2033.2 | 2 510 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Carving 22см з черн. ручкою (52033.22) | 2 384 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Carving 22см с черн. ручкой (52033.22) | 2 384 грн. |
Нож кухонный Victorinox 5.2033.22 | 2 510 грн. |
Кухонный нож Victorinox Fibrox Carving 5.2033.22 | 2 057 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →