Кухонний ніж SAMURA My Little Chef SKD-0085
Фото 9 |
SAMURA My Little Chef SKD-0085 |
|
My Little Chef оснащений коротким лезом з білої цирконієвої кераміки з заокругленим кутами. Рукоять ножа виготовлена з ABS пластику з накладками (термопластична гума) для зручного і впевненого хвата дитячою рукою.
Для дітей від 6-ти років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA My Little Chef SKD-0085
Кухонний ніж Samura My Little Chef SKD-0085 | 499 грн. |
Детский шеф нож Samura My Little Chef (SKD-0085) SKD-0085 | 499 грн. |
Детский шеф нож Samura My Little Chef SKD-0085 | 499 грн. |
Кухонний дитячий ніж шеф-кухаря Samura My Little Chef 12.5 см (SKD-0085) | 617 грн. |
Дитячий шеф ніж Samura My Little Chef (SKD-0085) | 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →