Литий диск Zorat BK5487 8x18/5x114,3 ET45 DIA60,1
від 5 932 до 7 175 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):60.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Zorat BK5487 1
Характеристики
Zorat BK5487 8x18/5x114,3 ET45 DIA60,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5487 8x18/5x114,3 ET45 DIA60,1
Сортувати
Литые диски ZW BK5487 R18 W8 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1 (HB) 1001481448 | 6 169 грн. |
ZW BK5487 8,0x18/5x114,3 D60,1 ET45 HB | 6 171 грн. |
ZW BK5487 (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1) HB | 6 379 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5487 (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1) HB | 6 992 грн. |
Диски ZW BK5487 8x18 5x114,3 ET45 DIA60,1 (HB) | 5 932 грн. |
ZW BK5487 HB R18 W8 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1 | 7 171 грн. |
ZW BK5487 HB R18 W8 PCD5x114.3 ET45 DIA60.1 | 7 175 грн. |
Диск ZW BK5487 HB R18 W8,0 PCD5x114,3 ET45 DIA60,1 | 6 166 грн. |
ZW BK5487 HB R18 W8 PCD5x114,3 ET45 DIA60,1 Легкосплавні | 6 703 грн. |
Закрити
Схожі