Lenovo S22e-20 22 " black
Videos 2 |
Lenovo S22e-20 22 " black
Screen size:22 "
Resolution:1920x1080 (16:9)
Panel:*VA, response 4 ms
Frequency:75 Hz
Contrast:3 000:1
Brightness:250 cd/m²
Functions:AMD FreeSync, Flicker-Free
Connectors:VGA, HDMI
How does a cheap monitor differ from an expensive one?Let's explore the primary factors influencing monitor prices and the key differences between low-cost and expensive models
Which is better for gaming ― TV or monitor?Why many gamers buy TVs for PCs, while others connect gaming consoles to monitors?
All specifications
Buy Lenovo S22e-20 22 " black
Монітор Lenovo 21.5" ThinkVision S22e-20 (62C6KAT1UA)Зручний монітор Lenovo ThinkVision S22e-20 Raven Black (62C6KAT1UA) стане оптимальним вибором для роботи. Яскравий екран із покриттям з антивідблиском створений із турботою про зір. Елегантний лаконічний дизайн монітора впишеться в будь-який інтер’єр, а конструкція підставки забезпечить зручний кут нахилу та дасть змогу підтримувати лад на робочому столі. Tarko.com.uaLess than year (Lviv) Report | 5 772 ₴ |
Монитор Lenovo ThinkVision S22e-20 (62C6KAT1UA) 62C6KAT1EUМонитор ThinkVision S22e-2021,5-дюй Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 6 666 ₴ |
Монітор Lenovo ThinkVision S22e-20 (62C6KAT1UA) 62C6KAT1EUМонітор ThinkVision S22e-20
21,5-дюймовий з роздільною здатністю FHD і діагоналлю дисплея VA пропонує користувачам точність деталей, необхідну для роботи з дрібним шрифтом в об'ємних контрактах або введення даних протягом тривалого періоду часу. Завдяки дизайну NearEdgeless з трьох боків більша площа монітора відведена під екран, а громіздкі рам... moreки зведені до мінімуму, що підвищує зручність роботи на робочому місці. Поставте два монітори S22e-20 поруч, і вони створять майже безшовну, суцільну поверхню. Співробітники можуть використовувати монітори незалежно один від одного або збиратися навколо одного екрану, що стоїть в центрі робочого столу. Монітор S22e-20 добре поєднується з наявним ІТ-обладнанням. Завдяки портам HDMI 1.4 або VGA ви можете вибрати спосіб підключення комп'ютерів і ноутбуків. Завдяки аудіовиходу співробітники можуть під'єднати навушники під час завантаження відео для презентацій PowerPoint, не заважаючи іншим членам команди. Порівняно з попереднім поколінням, монітор розташований вище на підставці. Крім того, підставка нахиляється, що дозволяє користувачеві вибрати оптимальний кут для роботи. Покращена гнучка система укладання кабелів дозволяє дуже легко перемістити кабелі живлення подалі від стільниці, де вони могли б заважати. Існує ще одна додаткова функція для боротьби з безладом: користувачам сподобається тримач для телефону, вбудований в модну на вигляд квадратну підставку. Правильно підібрані інструменти для персоналу також означають зручність і комфорт. Тому ми подбали про те, щоб монітор S22e-20 отримав сертифікат TÜV Rheinland Low Blue Light, що означає знижений рівень випромінювання синього світла, яке може спричинити Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 6 680 ₴ |
Монітор Lenovo ThinkVision S22e-20 (62C6KAT1UA)Монітор ThinkVision S22e-20
21,5-дюймовий з роздільною здатністю FHD і діагоналлю дисплея VA пропонує користувачам точність деталей, необхідну для роботи з дрібним шрифтом в об'ємних контрактах або введення даних протягом тривалого періоду часу. Завдяки дизайну NearEdgeless з трьох боків більша площа монітора відведена під екран, а громіздкі рам... moreки зведені до мінімуму, що підвищує зручність Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 6 670 ₴ |
AccessoriesAll accessories for Lenovo S22e-20 →
Video reviews
Lenovo ThinkVision S22e-20 21.5″ Monitor Full Review in Bangla
11 January396 view
Lenovo ThinkVision S22e-20 21.5″ FHD FreeSync Monitor | Bangla Review | Four Star It
20 October 20231 459 view
SimilarCompare using chart →
from 4 619 ₴
22 ", 1920x1080 (16:9), *VA, response 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, speakers
from 4 620 ₴
21.5 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync
from 9 570 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 16 742 ₴
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
from 5 889 ₴
gaming, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, speakers, AMD FreeSync, HDR
from 10 621 ₴
gaming, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, response 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, speakers, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
from 12 159 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, response 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 21 650 ₴
gaming, 27 ", 2560x1440 (16:9), curved, 1000 R, QLED, response 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
from 3 932 ₴
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, speakers, AMD FreeSync
from 5 499 ₴
gaming, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, response 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland