Кухонний ніж Arcos Colour Prof 243100
Arcos Colour Prof 243100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 243100
Усі ціни 6 →Ніж для обробки м'яса 170 мм Сolour-prof Arcos 243100FD | 964 грн. |
Ніж для заколювання сірий L 170 мм серія Colour-prof Arcos FD-243100 | 908 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos Colour-Prof з лезом з нержавіючої сталі 17см ( | 906 грн. |
Ніж обвалочний Сolour-prof 170 мм Arcos (243100) | 680 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса вузький 170 мм (243100) | 925 грн. |
Ніж для нарізки Arcos Color-prof довжина 17 см (243100) | 722 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →