Кухонний ніж Arcos Colour Prof 242200
Arcos Colour Prof 242200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 242200
Усі ціни 10 →Кухонный нож Arcos Сolour-prof обвалочный 140 мм (242200) 242200 | 898 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof обвалювальний 140 мм (242200) 242200 | 813 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof обвалювальний 140 мм (242200) 242200 | 813 грн. |
Ніж обвалочний Arcos Іспанія Colour-prof 14 см 242200 FD | 1 019 грн. |
Ніж обробний Arcos Сolour-prof 14 см (242200) | 961 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →