Кухонний ніж Arcos Nova 188421
Фото 6 |
Arcos Nova 188421 зелений чорний |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Nova 188421
Усі ціни 7 →Кухонный нож Arcos Nova для чистки 80 мм Зеленый (188421) 188421 | 191 грн. |
Ніж для чищення овочів 80 мм Nova Arcos 188421FD | 282 грн. |
Ніж для чищення Arcos Nova 8 cм (188421) | 160 грн. |
Ніж для чищення овочів Arcos Nova з лезом із нержавіючої сталі 8см (188421 | 148 грн. |
Ніж для чищення Nova 80 мм Arcos (188421) | 117 грн. |
Кухонний ніж Arcos Nova для чищення 80 мм Зелений (188421) | 157 грн. |
Ніж для чищення Arcos Nova зелений довжина 8 см (188421) | 128 грн. |
Кольорові модифікації:
- Nova 188400 чорний
- Nova 188421 зелений
- Nova 188422 червоний
Модификації Arcos Nova 188421
Ціни на Arcos Nova 188421 |
---|---|---|---|---|
Arcos Nova 188421 | від 117 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos Nova 188400 | від 117 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →