Кухонний ніж Arcos Colour Prof 240300
Arcos Colour Prof 240300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 240300
Усі ціни 9 →Кухонный нож Arcos Colour-prof для обработки мяса 200 мм (240300) 240300 | 847 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса 200 мм (240300) 240300 | 858 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса 200 мм (240300) 240 | 858 грн. |
Ніж м`ясника Arcos Сolour-prof 20 см (240300) | 1 008 грн. |
Ніж для обробки м'яса сірий L 200 мм серія Colour-prof Arcos FD-240300 | 1 030 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →