Кухонний ніж Arcos Colour Prof 240200
Arcos Colour Prof 240200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 240200
Ніж м`ясника 180 мм серія Сolour-prof Arcos (240200) | 966 грн. |
Ніж м'ясника Сolour-prof 180 мм Arcos (240200) | 744 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса 180 мм (240200) | 1 035 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →