Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24619/088
Відео 1Фото 2 |
Tramontina Profissional Master 24619/088 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24619/088
Усі ціни 14 →Кухонный нож Tramontina Professional Master для мяса 203 мм White (24619/0 | 784 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 203 мм White (24619/0 | 827 грн. |
Tramontina Professional Master White 203 мм (24619/088) 24619/088 | 827 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 203 мм Whi | 827 грн. |
TRAMONTINA 24619/088 | 849 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →