Кухонний ніж Arcos Manhattan 162300
Arcos Manhattan 162300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Manhattan 162300
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos Manhattan для окорока 300 мм (162300) 162300 | 2 353 грн. |
Кухонний ніж Arcos Manhattan для окосту 300 мм (162300) 162300 | 2 353 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Manhattan для окосту 300 мм (162300) 162300 | 2 353 грн. |
Ніж для хамону 300 мм Manhattan Arcos 162300FD | 2 999 грн. |
Ніж кухонний Arcos Manhattan для хамону 300 мм (162300) | 2 354 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos Manhattan 162300:
- Вага — 500 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →