Кухонний ніж Arcos Riviera 233500
Arcos Riviera 233500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Riviera 233500
Усі ціни 9 →Кухонный нож Arcos Riviera Санток 180 мм (233500) 233500 | 1 944 грн. |
Кухонний ніж Arcos Riviera Сантоку 180 мм (233500) 233500 | 2 151 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Riviera Сантоку 180 мм (233500) 233500 | 2 151 грн. |
Ніж кухонний Arcos Riviera Black Сантоку 180 мм (233500) | 2 151 грн. |
Ніж японський 180 мм серія Riviera Arcos (233500) | 2 523 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →