Кухонний ніж Arcos Universal 281901
Arcos Universal 281901 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 281901
Кухонний ніж Arcos Universal для хамону 280 мм (281901) | 1 381 грн. |
Ніж для нарізки (з впадинками) чорний L 280 мм серія Universal Arcos FD-28 | 1 657 грн. |
Ніж для хамону Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 28см (281901) | 1 624 грн. |
Ніж для хамону Arcos Universal довжина 28 см (281901) | 1 350 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →