Кухонний ніж Arcos Colour Prof 241500
Arcos Colour Prof 241500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 241500
Усі ціни 7 →Кухонный нож Arcos Colour-prof для обработки мяса 160 мм (241500) 241500 | 759 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса 160 мм (241500) 241500 | 769 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса 160 мм (241500) 241 | 769 грн. |
Ніж для обробки м'яса Arcos Colour-Prof з лезом з нержавіючої сталі 16см ( | 920 грн. |
Ніж кухонний Сolour-prof 160 мм Arcos (241500) | 691 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof для обробки м'яса 160 мм (241500) | 925 грн. |
Arcos ніж кухонний Color-prof довжина 16 см (241500) | 714 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →