Кухонний ніж Arcos Nova 188578
Фото 15 |
Arcos Nova 188578 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Nova 188578
Усі ціни 6 →Кухонный нож Arcos Nova для чистки 85 мм Коралловый (188578) 188578 | 191 грн. |
Ніж для чищення овочів 85 мм Nova Arcos 188578FD | 158 грн. |
Ніж для чищення овочів Arcos Nova з лезом із нержавіючої сталі 8.5см (1885 | 148 грн. |
Ніж для чищення Arcos (188578) | 117 грн. |
Кухонний ніж Arcos Nova для чищення 85 мм Кораловий (188578) | 157 грн. |
Ніж для чищення Arcos Nova кораловий довжина 8,5 см (188578) | 122 грн. |
Кольорові варіанти оформлення ножа:
- 188521-зелений
- 188522-червоний
- 188523-синій
- 188524-білий
- 188525-жовтий
- 188528-коричневий
- 188576-світло-жовтий
- 188578-Помаранчевий
- 188577-Бірюзовий
- 188500-чорний
Модификації Arcos Nova 188578
Ціни на Arcos Nova 188578 |
---|---|---|---|---|
Arcos Nova 188524 | від 115 грн. | 10 пропозицій | ||
Arcos Nova 188577 | від 117 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos Nova 188576 | від 117 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos Nova 188521 | від 117 грн. | 9 пропозицій | ||
Arcos Nova 188578 | від 117 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos Nova 188522 | від 117 грн. | 10 пропозицій | ||
Arcos Nova 188500 | від 117 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →