Кухонний ніж Arcos Riviera 231000
Arcos Riviera 231000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Riviera 231000
Усі ціни 9 →Кухонный нож Arcos Riviera для окорока 250 мм (231000) 231000 | 2 022 грн. |
Кухонний ніж Arcos Riviera для окосту 250 мм (231000) 231000 | 2 211 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Riviera для окосту 250 мм (231000) 231000 | 2 211 грн. |
Ніж кухонний Arcos Riviera Black для хамону 250 мм (231000) | 2 211 грн. |
Ніж для окорока 250 мм серія Riviera Arcos (231000) | 2 594 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →