Кухонний ніж Arcos 612800
Arcos 612800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 612800
Усі ціни 6 →Кухонный нож Arcos для чистки цитрусовых 40 мм (612800) 612800 | 294 грн. |
Кухонний ніж Arcos для чищення цитрусових 40 мм (612800) 612800 | 294 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos для чищення цитрусових 40 мм (612800) 612800 | 294 грн. |
Ніж для цедри Arcos Іспанія 40 мм 612800 FD | 378 грн. |
Ніж для чищення цытрусовых Arcos (612800) | 265 грн. |
Ніж для цедри Arcos довжина 4 см нержавійка (612800) | 282 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Arcos 612800:
- Вага — 49 г
РекомендуємоПорівняти в таблиці →