Кухонний ніж Victorinox Fibrox 5.5909.09S
Фото 10 |
Victorinox Fibrox 5.5909.09S |
|
Матеріал ручки Fibrox - термоеластопласт (ТЕП), патентований матеріал з дуже низькою стиранням і високою міцністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Fibrox 5.5909.09S
Кухонный нож Victorinox Fibrox Poultry Small 9 см с оранжевой ручкой 5.590 | 777 грн. |
Нож кухонный Victorinox Fibrox Poultry 9см узкое с оранж. ручкой Small (5. | 777 грн. |
Ніж кухонний Victorinox Fibrox Poultry S\ L- клинка 90mm Vx55909.09S | 984 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Fibrox Poultry 9см Small Orange (5.5909.09S) | 777 грн. |
Ніж кухонний Victorinox Fibrox Poultry S\ L- клинка 90mm Vx55909.09S | 920 грн. |
Модификації Victorinox Fibrox 5.5909.09S
Ціни на Victorinox Fibrox 5.5909.09S |
---|---|---|---|---|
Victorinox Fibrox 5.5909.09S | від 777 грн. | 6 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.5902.09S | від 761 грн. | 7 пропозицій | ||
Victorinox Fibrox 5.5903.09S | від 761 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →