Вок Berlinger Haus Black Burgundy BH-1625 28 см червоний
Berlinger Haus Black Burgundy BH-1625 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Burgundy BH-1625 28 см червоний
Усі ціни 7 →Berlinger Haus Wok 28 см (BH-1625N) | 1 155 грн. |
Berlinger Haus Wok 28 см (BH-1625N) | 1 155 грн. |
Сковорода без крышки Berlinger Haus 28 см BH-1625N | 1 215 грн. |
BerlingerHaus 28 см (BH 1625N) 28см(BH1625N) | 1 265 грн. |
Сковорода-вок Berlinger Haus 28 см (BH 1625N) | 1 262 грн. |
Сковорода-вок Berlinger Haus Burgundy Metallic Line 28 см з мармуровим пок | 1 150 грн. |
Сковорода-вок Berlinger Haus Red Metallic Line 28 см BH-1625N | 927 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →