Сковорідка Berlinger Haus Moonlight BH-6002 28 см
Фото 3 |
Berlinger Haus Moonlight BH-6002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Moonlight BH-6002 28 см
Сковорода Berlinger Haus, 28 см, сірий (BH 6002) | 1 305 грн. |
Сковорода без крышки Berlinger Haus 28 см BH-6002 | 1 253 грн. |
Сковорода Berlinger Haus 28 см (BH 6002) | 1 305 грн. |
Алюмінієва сковорода D 28 см Berlinger Haus Moonlight Edition BH-6002 | 933 грн. |
Модификації Berlinger Haus Moonlight BH-6002
Ціни на Berlinger Haus Moonlight BH-6002 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Moonlight BH-6000 20 см | від 608 грн. | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-6001 24 см | від 782 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-6002 28 см | від 933 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →