Дриль Bosch GSB 16 RE Professional 0615990L2N
Відео 10Фото 14 | 6 258 грн. Купити! Дриль ударний Bosch Professional GSB 16 RE ЗВП із набором 7 свердел CYL 9Tools.net.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись |
Bosch GSB 16 RE Professional 0615990L2N |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
вася
9 червня 2011, 20:41
Просверлить бетон #
не сверлит бетон, переключал на ударную, всеравно не просверливает
Відеоогляди
Модификації Bosch GSB 16 RE Professional 0615990L2N
Ціни на Bosch GSB 16 RE Professional 0615990L2N |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 16 RE Professional 0615990L2N | від 6 258 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSB 16 RE Professional 060114E600 | від 5 399 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch GSB 16 RE Professional 060114E500 | від 4 899 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →