Дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9020
Відео 6Фото 10 | Товар застарів 1 700 грн. Легка і ультракомпактна 2-швидкісна дрель-шурупокрут з необслуговуваним безщітковим електродвигуном, LED-підсвічуванням і акумуляторним живленням. Завдяки невеликим габаритним розмірам (довжина 160 мм) і скромній вазі (0,9 кг з батареєю) найкращим чином підходить для виконання серійних робіт над головою та у важкодоступних/слабоосвещенних місцях. Незважаючи на компактність, показує значну потужність і гідний рівень максимального крутного моменту (до 30 Нм). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019 року, призначений для виконання монтажно-демонтажних і складальних операцій. Може бути корисний в будівельній справі і оздоблювальних роботах. Прекрасно підійде для швидкої зборки корпусних меблів. На першій швидкості (до 420 об/хв) дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-30 P...rofessional 06019G9020 дає можливість відвертати і загортати шурупи, саморізи, гвинти і конфірмати значного розміру. На другій швидкості (до 1600 об/хв) інструмент здатний швидко свердлити отвори в дереві, полімерах, м'яких мінеральних матеріалах і різних сталях. Швидкозатискний патрон дозволяє оперативно змінювати оснастку однією рукою. Передбачено 20-ступінчасте обмеження моменту затягування, електронне регулювання швидкості обертання і індикатор рівня заряду (в комплекті дві батареї 2,0 Агод при 12В). |
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9020 акк. 2 шт 2 Агод , кейсакк. 2 шт акк. 2 шт 2 Агод , кейс2 Агод , сумка, набір 39 штакк. відсутній, без кейса |
|
Легка і ультракомпактна 2-швидкісна дрель-шурупокрут з необслуговуваним безщітковим електродвигуном, LED-підсвічуванням і акумуляторним живленням. Завдяки невеликим габаритним розмірам (довжина 160 мм) і скромній вазі (0,9 кг з батареєю) найкращим чином підходить для виконання серійних робіт над головою та у важкодоступних/слабоосвещенних місцях. Незважаючи на компактність, показує значну потужність і гідний рівень максимального крутного моменту (до 30 Нм).
Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019 року, призначений для виконання монтажно-демонтажних і складальних операцій. Може бути корисний в будівельній справі і оздоблювальних роботах. Прекрасно підійде для швидкої зборки корпусних меблів. На першій швидкості (до 420 об/хв) дриль-шурупокрут Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9020 дає можливість відвертати і загортати шурупи, саморізи, гвинти і конфірмати значного розміру.
На другій швидкості (до 1600 об/хв) інструмент здатний швидко свердлити отвори в дереві, полімерах, м'яких мінеральних матеріалах і різних сталях. Швидкозатискний патрон дозволяє оперативно змінювати оснастку однією рукою. Передбачено 20-ступінчасте обмеження моменту затягування, електронне регулювання швидкості обертання і індикатор рівня заряду (в комплекті дві батареї 2,0 Агод при 12В).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
0 0 0 4 |
Компактний, зручний, надійний, для домашнього та професійного використання, саморізи до 100мм. заганяє на ура, якщо ще й з попереднім засверленням, за рахунок без щіткового двигуна компактний шурупокрут, що дозволяє залізти куди завгодно, кейс не великого розміру поміщається навіть у рюкзак, якщо десь потрі6 взяти на об'єкт. Швидка зарядка, надійність, підсвітка, асортимент інструментів на цій акамуляторній платформі Оснащення літає по кейсу, відчутне місце для встановлення петлі щоб можна було чіпляти на рімень, але за рахунок свого розміру можна і в кишеню запхнути ю к: користуюся Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000 більше року |
Шикарна комплектація, зручно що 2 акумулятори, кейс для перенесення, гарантія. Радий, що вибрав бренд Bosch, вибирав у даному діапазоні порівнюючи з іншими брендами, в інших немає таких цікавих пропозицій на цей бюджет! 2 акумулятори Немає Давид: користуюся Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000 кілька місяців |
Моща Безщітковий немає |
Модификації Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9020
Ціни на Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9020 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9000 | від 4 499 грн. | 56 пропозицій | ||
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9001 | від 4 895 грн. | 34 пропозиції | ||
Bosch GSR 12V-30 Professional 06019G9002 | від 2 599 грн. | 42 пропозиції |