Шурупокрут Bosch GSR 18 V-EC TE Professional 06019C8003
Відео 3Фото 5 |
Bosch GSR 18 V-EC TE Professional 06019C8003 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 18 V-EC TE Professional 06019C8003
Бесщеточный аккумуляторный шуруповерт Bosch Professional GSR 18 V-EC TE, б | 5 899 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 18 V-EC TE Professional, без акб 06019C | 5 899 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт BOSCH GSR 18 V-EC TE Solo 06019C8003 | 5 899 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →