Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102
Відео 7Фото 9 |
Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102 |
|
Модель сумісна з Bluetooth модулем "Connectivity" для синхронізації зі смартфоном.
Модель 06019G1102 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 06019G1100 два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102
Усі ціни 8 →Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-60 C (без АКБ) 06019G1102 | 9 287 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch GSR 18V-60 C (SOLO ) 06019G1102 | 6 055 грн. |
Бесщеточная аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch Professional GSR 18V-60 | 9 287 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-60 C Professional, без акб 06 | 9 287 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 18V-60 C Professional безщітковий Карка | 9 287 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102
Ціни на Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18 V-60 C Professional 06019G110B | від 19 760 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G110D | від 12 801 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1100 | від 9 649 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch GSR 18V-60 C Professional 06019G1102 | від 6 055 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →