Витяжка Faber Corinthia Isola EV8P WH Matt/TS A37 білий (110.0456.219)
Фото 3 |
Faber Corinthia Isola EV8P WH Matt/TS A37 білий потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Corinthia Isola EV8P WH Matt/TS A37 білий
Усі ціни 9 →Faber CORINTHIA IS.WH MATT / TI | 51 249 грн. |
Вытяжка Faber островная, 37см, 1169м.куб/ч, Corinthia Isola Ev8+ Wh Matt/T | 66 146 грн. |
Вытяжка Faber островная, 37см, 1169м.куб/час, Corinthia Isola Ev8+ Wh Matt | 54 931 грн. |
Faber CORINTHIA IS.WH MATT/TIB.SILVER (110.0456.219) | 63 590 грн. |
Faber Corinthia Isola WH | 66 160 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Faber Corinthia Isola EV8P WH Matt/TS A37
Ціни на Faber Corinthia Isola EV8P WH Matt/TS A37 |
---|---|---|---|---|
Faber Corinthia Isola EV8P WH Matt/TS A37 білий | від 51 249 грн. | 11 пропозицій | ||
Faber Corinthia Isola EV8P X/OM A37 нержавіюча сталь | від 48 699 грн. | 2 пропозиції | ||
Faber Corinthia Isola EV8P DG Matt/Concrete A37 сірий | від 51 249 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →