Витяжка Faber Veil WH A90 білий (110.0324.953)
Фото 4 |
Faber Veil WH A90 білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Veil WH A90 білий
Усі ціни 11 →Витяжка Faber Veil WH Corian 90 Biały | 67 568 грн. |
Faber Veil WH 90 Biały | 57 080 грн. |
Faber Veil WH 90 Biały | 58 507 грн. |
Витяжка Faber Veil WH A90 білий (110.0324.953) | 52 846 грн. |
Faber Veil WH 90 Biały | 59 934 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Faber Veil WH A90
Ціни на Faber Veil WH A90 |
---|---|---|---|---|
Faber Veil WH A90 білий | від 52 846 грн. | 20 пропозицій | ||
Faber Veil BK A90 чорний | від 53 360 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →