Сковорідка Fissman Grace 5016 20 см
Fissman Grace 5016 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Grace 5016 20 см
Усі ціни 17 →Fissman Grace 20x5.5 см (5016) | 853 грн. |
Fissman Grace 20x5.5 см (5016) | 853 грн. |
Сковорода Fissman Grace 20 см 5016 | 857 грн. |
Сковорода Fissman Grace 20 см 5016 | 836 грн. |
Сковорода-сотейник Fissman Grace 20см з антипригарним покриттям TouchStone | 1 650 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Fissman Grace 5016
Ціни на Fissman Grace 5016 |
---|---|---|---|---|
Fissman Grace 5016 20 см | від 820 грн. | 21 пропозиція | ||
Fissman Grace 5017 24 см | від 1 055 грн. | 31 пропозиція | ||
Fissman Grace 5018 26 см | від 1 170 грн. | 19 пропозицій | ||
Fissman Grace 5019 28 см | від 1 270 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →