Сковорідка Fissman Olympic 4521 20 см
Фото 4 |
Fissman Olympic 4521 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Olympic 4521 20 см
Усі ціни 18 →Fissman Olympic 20 см AL-4521.20 | 1 089 грн. |
Fissman Olympic 20 см AL-4521.20 | 1 089 грн. |
Сковорода Fissman OLYMPIC 20 см с антипригарным покрытием AL-4521.20 4521 | 878 грн. |
Сковорода Fissman Olympic 20 см 4521 | 1 088 грн. |
Сковорода Fissman Olympic 20см з керамічним антипригарним покриттям | 1 575 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Fissman Olympic 4521
Ціни на Fissman Olympic 4521 |
---|---|---|---|---|
Fissman Olympic 4521 20 см | від 520 грн. | 19 пропозицій | ||
Fissman Olympic 4522 24 см | від 1 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Fissman Olympic 4523 28 см | від 1 181 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →