Сковорідка Berlinger Haus Black Silver BH-6159 28 см чорний
Berlinger Haus Black Silver BH-6159 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Black Silver BH-6159 28 см чорний
Усі ціни 7 →Набір сковорідок Berlinger Haus Black Silver Line (BH-6159) Black Silver L | 1 738 грн. |
Набір сковорідок Berlinger Haus Black Silver Line (BH-6159) | 1 728 грн. |
Набор сковород Berlinger Haus Black Silver Collection (BH-6159) BH-6159 | 1 799 грн. |
Набір сковорідок Berlinger Haus Black Silver Collection (BH-6159) | 1 799 грн. |
Набор сковород Berlinger Haus Black Silver Collection (BH-6159F) BH-6159F | 1 799 грн. |
Набір сковорідок Berlinger Haus Black Silver Line (BH-6159) | 2 074 грн. |
Набір сковорідок Berlinger Haus Black Silver Collection (BH-6159) | 1 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →