Кондиціонер Gree Bora GWH24AADXE-K3NNA2A 60 м²
Відео 1Фото 5 |
Gree Bora GWH24AADXE-K3NNA2A 60 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:60 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1915/1856 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Bora GWH24AADXE-K3NNA2A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Bora GWH24AADXE-K3NNA2A 60 м²
Усі ціни 19 →Кондиционер Gree Bora GWH24AADXE-K3NNA2A (On/Off) | 41 790 грн. |
Кондиціонер спліт-система Gree BORA GWH24AADXE-K3NNA2A 180320191311 | 42 108 грн. |
Кондиціонер Gree GWH24AADXE-K3NNA2A | 31 965 грн. |
Кондиціонер GREE GWH24AADXE-K3NNA2A | 30 737 грн. |
Кондиціонер Gree Bora GWH24AADXE-K3NNA2A | 41 791 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gree Bora GWH24AADXE-K3NNA2A
Ціни на Gree Bora GWH24AADXE-K3NNA2A |
---|---|---|---|---|
Gree Bora GWH07AAAXA-K3NNA2A 20 м² на 1 блоки(ів) | від 11 980 грн. | 23 пропозиції | ||
Gree Bora GWH09AAAXA-K3NNA2A 25 м² на 1 блоки(ів) | від 13 250 грн. | 22 пропозиції | ||
Gree Bora GWH12AABXB-K3NNA2B 36 м² | від 14 545 грн. | 18 пропозицій | ||
Gree Bora GWH18AACXE-K3NNA2A 48 м² | від 24 317 грн. | 17 пропозицій | ||
Gree Bora GWH24AADXE-K3NNA2A 60 м² | від 30 735 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →