Кондиціонер Cooper&Hunter Master Evo CH-S24XP9 62 м²
Фото 4 |
Cooper&Hunter Master Evo CH-S24XP9 62 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:62 м²
t обігріву:від -7 °C
Споживання:1850/1850 Вт
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Master Evo CH-S24XP9
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Master Evo CH-S24XP9 62 м²
Усі ціни 16 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S24XP9 | 37 099 грн. |
Кондиционер Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S24XP9 | 37 099 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24XP9 | 28 600 грн. |
Кондиціонер спліт-система Cooper&Hunter Air Master Evo CH-S24XP9 180120240 | 37 099 грн. |
COOPER&HUNTER CH-S24XP9 | 37 099 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Cooper&Hunter Master Evo CH-S24XP9
Ціни на Cooper&Hunter Master Evo CH-S24XP9 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Master Evo CH-S07XP9 23 м² | від 11 305 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S09XP9 26 м² | від 12 300 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S12XP9 33 м² | від 12 690 грн. | 18 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S18XP9 48 м² | від 20 350 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S24XP9 62 м² | від 28 590 грн. | 17 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Master Evo CH-S30XP9 80 м² | від 36 800 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →