Змішувач Hansgrohe Vivenis 75444000
Фото 10 |
Hansgrohe Vivenis 75444000 |
|
Плавне, безшумне переміщення шланга душа за допомогою короба sBox.
Для монтажу необхідний внутрішній блок арт. 13440180 (в комплект не входить).
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vivenis 75444000
Усі ціни 22 →Змішувач на борт ванни Hansgrohe Vivenis чорний матовий 75444670 з душовим | 44 866 грн. |
Змішувач на борт ванни Hansgrohe Vivenis (колір - білий матовий), з душови | 44 201 грн. |
Змішувач вбудований в борт ванни на чотири отвори HANSGROHE Vivenis хром л | 32 044 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Vivenis (75444000) 75444000 | 32 044 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Vivenis (75444000) 75444000 | 32 044 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →