Змішувач Hansgrohe Vivenis 75615000
Фото 5 |
Hansgrohe Vivenis 75615000 |
|
Модель з регулюванням температури води.
Для монтажу необхідний внутрішній блок арт. 01800180 (в комплект не входить)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vivenis 75615000
Усі ціни 29 →Змішувач прихованого монтажу Hansgrohe Vivenis чорний матовий 75615670 | 12 595 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Vivenis (колір - білий матовий) 75615700 75615 | 12 408 грн. |
Зовнішня частина прихованого змішувача HANSGROHE Vivenis білий латунь 156x | 12 595 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Hansgrohe Vivenis чорний матовий (75 | 12 595 грн. |
Змішувач для душової кабіни Hansgrohe Vivenis 75615000 | 6 467 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →